Chanel Coco Mademoiselle Edp Yorumları

Kadınların kendilerini olduklarından daha özel kılmalarını sağlayan parfümleri piyasaya sunan Chanel markasının özellikle son yıllarda en fazla talep gören parfüm modelleri arasında Coco Mademoiselle Edp yer alıyor. Hemen hemen çoğu kadının favori listesine giren parfüm markalarının başında yer alan Chanel’in gül ve yasemin kokuları ağırlıklı, Parfümünün de özellikle her mevsimde bayanların cazibesini artıran en önemli silahların başında yer aldığını söyleyebilirim. Açılış notalarından itibaren çok etkili olduğunu düşündüğüm Chanel Coco Mademoiselle Edp parfümünün kişisel bakımına özen gösteren bayanlar arasında neden bu kadar yoğun ilgi gördüğünü de kolaylıkla fark etmek mümkün oluyor.

Chanel Coco Mademoiselle Edp Koku Notaları

Kullanan her kadını mutlaka mutlu edecek seviyede bir koku olan , notaların birbirine uyum dengesi harikulade seviyede oluşturulmuş. Yüksek kalite ve güzel harman karışımının bir sonucu olarak kullanıma sunulan bayan parfümleri arasında kendine yer bulan bu parfüm özellikle günlük kullanıma da uygun olmasıyla yoğun ilgi görüyor. Parfümle ilgili olarak açılış notalarında mandalina, portakal, bergamot ve portakal çiçeğini oldukça yoğun bir şekilde alabildim. Bununla birlikte Chanel Coco Mademoiselle Edp parfümünün üst notalarında gül, ylang ylang yağı, yasemin, mimoza ve gül aromalarının da bulunduğu Chanel’in resmi internet sitesinde belirtilmiş.

Doygun ve kendine has bir esansa sahip olduğu için özellikle ünlülerin de bir numaralı tercihi haline gelen Chanel Coco Mademoiselle Edp parfümünün her tene uygun olacağını düşünmüyorum. Ancak bazı tenlerde gerek kalıcılık gerekse de tenin dokusuna uyumu sayesinde baş döndürücü bir etki ortaya koyduğunu da söylemekte fayda görüyorum. Son dönemde geniş kitleler tarafından yoğun ilgi gören Chanel Coco Mademoiselle Edp genellikle tatlı tonları ağırlıklı parfüm sevenlerin beğenerek kullanabilecekleri bir aromaya sahip olmasıyla dikkat çekmeye devam ediyor.

Chanel Coco Mademoiselle Edp Özellikleri

Genellikle Chanel’in Chance parfümüne koku olarak yakın bulduğum parfümde kendine has aromaların da net bir şekilde hissedilebildiğini söylemek zorundayım. Kullanıcılarını her konuda memnun edecek bir tasarıma sahip olan bu parfümün reçine, beyaz Minsk, tonka fasülyesi ile kabe samanı gibi alt notalarda kendini belirginleştiren koku notalarına sahip olması ayrıcalıklı özellikleri arasında yer alıyor. Tatlı ve keyif verici bir parfüm arayışında olanların bayan parfümü önerisi olarak öne çıkarabileceği parfümünün kendine has özellikleriyle rakiplerinden farklılaştığı görülüyor.

Açılışında baharatlı turunçgil kokusunu aldığım bu parfümde lüks, dikkat çekici ve seçkin bir tema görüyorum. Kalıcılığının en az 12 saat olarak lanse edildiği Chanel Coco Mademoiselle Edp parfüm doğal olarak kullanılan tende veya kıyafetlerin doku özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Piyasaya sürüldüğü ilk andan itibaren kendine has kemik kitlesi oluşan genel olarak geniş bir kullanıcı perspektifine hitap etmese de en çok satılan parfümler arasında yer almayı başarıyor.

Chanel Coco Mademoiselle Edp Kullanımı

2014 yılında reformüle edilerek çok daha cezbedici bir yapıya bürünen Chanel Coco Mademoiselle Edp parfümünün özellikle 30 yaş üstü bayanlar için kullanımının daha uygun olduğunu düşünüyorum. Hayatı çok hızlı yaşayan gençler için biraz ağır kaçabilecek bu kokunun özellikle yaz aylarında tercih edilmesinde yarar var. Ancak Chanel’in resmi internet sitesinde parfümümün dört mevsim boyunca kullanılabilirliği olduğu belirtiliyor. Harmanı doğal olarak hazırlanan bu parfümünün kullanıcılar tarafından bağımlılık derecesinde tutulduğunu da belirtmekte fayda var.

İncelediğiniz bu parfümü en uygun ve güvenilir aşağıdaki siteden alabilirsiniz.

Satın Almak İçin Tıklayın

Aşağıdaki Diğer Makalelerimize Göz Atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu