parfüm fısfısı

Parfümün Fısfısı Bozuldu, Ne Yapmalıyım?

Parfüm Fısfısı Bozuldu Ne Yapmalıyım ? Parfümün fısfısı bozulduğu yapılacak şey ve en etkili yöntem, şişeye uygun yeni bir parfüm fısfısı almaktır. Bununla birlikte parfümün şişesini değiştirmek de bir seçenektir. Fakat şişeyi değiştirmek parfümün kalitesini bozacağından pek tavsiye edilmez. Yeni bir fısfıs almak için parfüm satan yerlere bakılabilir. Bununla birlikte evde bulunan diğer parfüm şişelerinin fısfısları da denenebilir.

Parfümlerin fısfısını tamir etmek fısfısın ne derecede bozulduğuna bağlı olarak kolay ya da zordur. Eğer fısfıs hiç çalışmıyorsa tamir etmek uzun sürer ve zahmetlidir. Bunun yerine yeni parfüm şişesi almak daha mantıklı olacaktır. Ayrıca parfümü aldığınız yere götürerek fısfısı yenilemelerini de isteyebilirsiniz. Parfümü aldığını markaya geri bildirimde bulunabilir ve yeni parfüm alabilirsiniz.

Parfüm Fısfısı Bozuldu

Parfüm Şişesini Değiştirmek Mantıklı Mıdır?

Parfüm şişesini değiştirmenin pek de yararlı olduğu söylenemez. Ancak eğer fısfıs bozulmuşsa, tamir edilmesi zorsa, başka fısfıs yoksa şişe değiştirmek bir çözümdür. Ama şunu söylemekte yarar var: Şişesi değişen parfümlerin kalitesinde bozulmalar görülebilir. Bu nedenle şişe değiştikten sonra parfümünüzün kalitesi, kalıcılığı, yoğunluğu, kokusu farklılaşabilir.

parfüm fısfısı bozuldu ne yapmalıyım Eğer şişe değiştirmek tek çözümse bunu evde yapmak yerine profesyonel birine yaptırmak daha mantıklıdır. Parfümü başka bir şişeye daha az bozularak doldurmak için profesyonel kişilerin özel aletleri bulunur. Bu yüzden daha kolay dolum yaparlar ve parfümde minimum bozulma olmasını sağlarlar.

Parfüm Fısfısının Bozuldu Ne Yapmalıyım Nasıl Engellerim ?

Parfüm Fısfısı Bozuldu önlemek için yapılabilecek en önemli şey parfümü dikkatli sıkmaktır. Sert basılan fısfıslar hemen bozulabilir. Aynı zamanda parfüm alırken fısfısına bakmakta yarar vardır. Zor sıkılan parfümlerin fısfısları hemen bozulabilir. Ayrıca parfüm şişesini sıkışık, dar vb. alanlarda tutmamak gerekir. Bununla birlikte düşen, darbe alan parfüm fısfısı da hemen bozulabilir.

Parfümlerin kapağını her zaman kapalı tutmak da fısfısların bozulmasını önlemek için oldukça yararlıdır. Parfümlerin daha iyi ve kaliteli kullanımı için parfüm kapağı çok önemlidir. Hem fısfısı korur hem de parfümün uçup gitmesini önler. Aynı zamanda içeriğinin ve yapısının bozulmasını da engeller.

Parfüm Fısfısını Kim Tamir Eder?

Parfüm fısfısını tamir eden kişiler parfüm satan yerlerdir. Parfüm Fısfısı Bozuldu Açık parfüm markalarını satan yerler özel aletleri yardımıyla parfüm fısfısını kolayca tamir edebilirler. Aynı zamanda parfümü aldığınız yere verdiğinizde de fısfısın tamir edilmesi mümkündür. Parfüm fısfısları zamanla aşınarak kullanımı zor hale getirebilir.

Büyük parfüm markalarından orijinal parfüm aldıysanız ve parfüm fısfısı bozulduysa iade edip yenisini talep edebilirsiniz. Bununla birlikte bu markaların da fısfıs tamiri hizmetinden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda parfüm fısfısınızın hemen bozulmasını istemiyorsanız orijinal ve kaliteli markaların parfümlerini tercih etmenizde yarar vardır.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz