Çarşamba, Ağustos 4, 2021

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

chanel coco mademoiselle

Chanel Coco Mademoiselle Gabrielle Coco Chanel Time için yüzyılın en önemli 100 kişisi arasında bulunan önemli bir isim. Tüm dünyanın bildiği ve saygı duyduğu bir marka Chanel . Ürünlerinin kalitesi parfümün şişelerinin tasarımından olsun dolgun kokularından anlaşılıyor.

Chanel Coco Mademoiselle ailenin en popüler üyesi olmaya aday !

Dünya modasına kattıkları yenilikleri de herkes biliyor. Dünyanın en güzel parfümleri listesinde olan Chanel marka parfümlerin son yılların gözdesi Chanel No5’dir. Coco Mademoiselle yüksek kalite güzel harman ve karıştırma olarak çok iyi bir düzeyde .

Esans oranlarındaki denge mükemmel denge !

  • Notaların birinine uyumu dengesi en önemlisi çok güzel bir tat katmış. Parfümün kalıcı etkisi bir buçuk iki güne yakın. Bergamot ve greyfurt yoğunluğu turunçgillerin etkisi başlangıç için çok tatlı bir aroma katıyor.
  • Devamıda gelen böğürtlen , yasemin , portakal çiçeği ve manolya ile zamanla doygun bir aromaya kavuşuyor , parfümün son etkileri ise çok daha iyi olarak köksü odunsu ve vanilya notları ile son etkisinide etki ediyor.
  • Kadınlar için çok güzel bir parfüm olan Coco Mademoiselle kullanan her kadını mutlu edicek düzeyde bir koku , dengeli kullanması önemli olan bir parfüm.
  • Özel ve iş günlerinde kullanmak için bire bir olan parfüm
  • çevrenizdekilerin koku duyusunu geliştircek ve onları mutlu edicek bir güzellikte.
  • Parfümün üst notlarında kullanılan mandalina , portakal , bergamot ve portakal çiceği var orta notlarında gül , ylang ylang yağı , yasemin , mimoza , gül aromaları , alt notlarında ise silhta , kabe samanı , reçine, beyaz misk , tonka fasulyesi bulunuyor.

Her kadının denemesi gereken bir parfüm…

Doygun aroması en önemlisi insanlara enerjik bir duygu katan bir parfüm. Her kadının denemesi gereken bir parfüm olan Coco Mademoiselle her tene uymayabilir. Beğenenlerin bir daha
bırakmayacakları bir parfümdür tatlı parfüm tarzı sevenlerin de beğenecekleri bir aroması vardır . Belli parfümlere göre hafif ve özgün aroması bulunan bir parfümdür. Özel iş günlerin de kullanılabilir. Chanel Coco Mademoiselle Parfüm Chanel’in çeşidi olan Chance’e benziyor. Notalarında benzerlikleri olmasına rağmen ikisinin de kendi özgü aromaları var . Çünkü ikiside kullanan kadınları mutlu edebilcek parfümler.

CHANEL COCO MADEMOİSELLE EDP 100ML

Fiyatı İncele

En uygun fiyat teklifleri

- A word from our sposor -

spot_img

Chanel Coco Mademoiselle Parfüm Yorumu