Christian Dior Hypnotic Poison Edp Yorumları

Parfüm dendiği zaman kadınların aklına gelen ve piyasaya sürüldüğü andan itibaren çok satanlar listesinde adını eksik etmeyen önemli isimlerden bir tanesi tabii ki Dior. Christian Dior’un ilk koleksiyonunu 1947’de sunduğu Dior markası çok kısa sürede bir dünya markası haline geldi. Dior’u ilk çıkardığı koleksiyonlardan beri baştan çıkarıcı ve cinsel istek uyandırıcı kokuları ile tanıyoruz. İşte Christian Dior Hypnotic Poison da tam olarak Dior’u yansıtan baştan çıkarıcı, şehvetli, afrodizyak etkisi yaratan büyüleyici bir koku. Şık tasarımı ile de kullananların oldukça büyük bir beğenisini kazanan Hypnotic Poison için “aşırı” ve “sarhoş edici” tanımlarını kullanmak hiç de absürt olmaz. Christian Dior Hypnotic Poison, bayan parfümleri denilince ilk sıradan kendine oldukça rahat bir şekilde yer buluyor. Alındığı takdirde en az 2-3 sene rahatça kullanmak ve bağımlısı olmak mümkün. Erkek kullanıcılar da senelerce çok severek kullandıklarını ve kadın parfümü olduğunu bilmeden de kullanıldığında herhangi bir olumsuz tepki almadıklarını söylüyorlar. Fakat yine de çoğunluk afrodizyak etkisi ve kadın çekiciliği betimlemeleri sayesinde Christian Dior Hypnotic Poison’ın bir kadın kokusu olduğu konusunda hemfikir.

Christian Dior Hypnotic Poison Edp Koku Tonları ve Aroma

Christian Dior HypnoticPoison, birbiriyle çelişen dört farklı aromaya sahip. Acı badem ve kimyon, Arap Yasemini, Pelesenk ağacı ve duyusal vanilya ile misk. İçeriğinden de anlaşılabileceği üzere ağır ve belirli kokuları sevmeyen, daha taze ve daha hafif yaz kokuları arayanlar için uygun bir parfüm olduğunu söylemek mümkün değil. Hypnotic Poison nota sıralamasını şöyle saymak mümkün: Üst notada erik, kayısı, Hindistan cevizi; orta notada sümbülteber, zambak, gül, kimyon ve alt notada sandal ağacı, badem, vanilya, misk. Hem meyvemsi ve tatlı aroması ile insanda hoş, sevimli bir hissiyat bırakıyor hem de alt notalara indikçe ağırlaşan ve çekicileşen hali ile sağladığı denge baş döndürüyor. Harman olarak vanilya, acı badem ve tatlı çiçekler bulunuyor. Kış ayları ve akşamlar için ideal olsa da yaz aylarında da bu baştan çıkarıcı kokudan vazgeçmek istemeyenler için çözüm yaratmak mümkün. Dışarıya çıkmadan yarım saat önce sıkıldığı takdirde ağırlığını bırakarak hafif, hoş, meyvemsi kokusuyla sizi başbaşa bırakıyor.

Christian Dior Hypnotic Poison Edp İnceleme

Christian Dior Hypnotic Poison, bayan parfümleri önerileri dendiği anda kendinizi tutamayacağınız parfümlerden bir tanesi kesinlikle. Bir kere kullanan herkesin ikinciyi satın almak için daha ilk şişenin bitimini bekleyememesinin oldukça haklı sebepleri var. Hem kalıcılık hem etkileyicilik açısından oldukça başarılı olduğunu çok rahat bir şekilde söyleyebilirim. Kullanıcıyı yarı yolda kesinlikle bırakmıyor. Etkisini kullandıktan sonra size parfümünüzü soran insan sayılarının artışı ile de ölçmeniz oldukça kolay olacaktır. Oldukça seksi ve egzotik bir kadın kokusu. Unisex bir koku olduğunu söyleyen insanlar bulunsa da kesinlikle çoğunluk bir kadın kokusu olduğu konusunda hemfikir olacaktır. Yalnızca parfümün kokusunun hafif olmadığını hatırlatmakta fayda var. Ağır koku sevmeyenler, baş ağrısı çekenler için bir noktadan sonra eziyete dönüşebilen bir koku gerçekten. Kokunun türü EDP. 100 ml için 700 TL gibi bir ortalama fiyat mevcut. Koku tüm ciltler için uygun olduğu gibi günlük kullanım için de gayet ideal. Geniş bir yaş aralığına sahip bir koku, tamamen kişisel olarak ağır koku ya da hafif koku tercih etmenize bağlı. Her ne kadar kapalı alanda baş ağrıttığına dair ciddi söylentiler olsa da içerisinde benim de bulunduğum bir Hypnotic Poison hayran kitlesi var zira Christian Dior Hypnotic Poison gerçekten taşıyabileceğine inanan kadınlar için bulunmaz Hint Kumaşı.

İncelediğiniz bu parfümü en uygun ve güvenilir aşağıdaki siteden alabilirsiniz.

Satın Almak İçin Tıklayın

Aşağıdaki Diğer Makalelerimize Göz Atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu